800 703 048
Darmowa infolinia
Bezpieczeństwo - Ogrzewacze Dafi

TECHNOLOGIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Gwarantem bezpieczeństwa i niezawodności technicznej produktów Dafi są liczne testy przeprowadzane na nich od momentu dostawy surowców, które będą ich budulcem, przez cały proces właściwej produkcji, aż po badanie produktów finalnych. Dzięki tak złożonemu systemowi kontroli jesteśmy w stanie uniknąć najdrobniejszych niedociągnięć i błędów tak, by nasze wyroby zawsze osiągały najwyższe wyniki w badaniach jakościowych. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty oraz znaki jakościowe, jakie otrzymaliśmy od wielu polskich i międzynarodowych organizacji. Produkty Dafi cieszą się popularnością i uznaniem w wielu krajach oraz spełniają nie tylko polskie, ale także międzynarodowe wymogi jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa. Przepływowy ogrzewacz Dafi gwarantuje bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Po pierwsze, nie ma zagrożenia wybuchem gazu, zatrucia nim lub jego spalinami. Po drugie, wyklucza się możliwość zatrucia niebezpiecznymi bakteriami legionella, które rozwijają się w zbiornikach ciepłej wody (m.in. w bojlerach i termach).

NASZE CERTYFIKATY

iso

Certyfikat ISO 9001:2008 nadany przez BUREAU VERITAS Certification

Certyfikat ISO jest synonimem najlepszej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że Formaster jest przedsiębiorstwem, które spełnia zaawansowane wymogi jakościowe ISO.

Atest higieniczny na elektryczny ogrzewacz Dafi

Dbamy o to, aby produkty były bezpieczne i spełniały najwyższe normy jakości. Ogrzewacze wody są regularnie badane i testowane. Atest do pobrania tutaj.
Masz pytania??? Zadzwoń do nas i porozmawiaj z jednym z naszych konsultantów lub wyślij maila.
800 703 048