800 703 048
Darmowa infolinia
Inwestycje - Ogrzewacze Dafi

Dafi – doświadczenie i profesjonalizmMarka Dafi skupia się nie tylko na obsłudze indywidualnych Klientów, ale również na obsłudze dużych inwestycji. Służąc długoletnią praktyką, jesteśmy niezawodnym partnerem. Dzięki zaufaniu Klientów oraz niskim cenom, wypracowane rzetelne doświadczenie owocuje dziś wciąż wzrastającą sprzedażą. Jesteśmy Firmą rozpoznawalną. Działamy na różnych płaszczyznach rynku. Oferujemy kompleksowe działania w zakresie dostarczania naszych produktów na całe inwestycje.

Proponujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do konkretnego przedsięwzięcia inwestycyjnego, tak, aby wymierne rezultaty zalecanych działań potrafiły szybko udowodnić swą przydatność.Serdecznie zapraszamy firmy inwestycyjne, wykonawcze, developerów, dział horeca do podjęcia z nami współpracy. Rynek inwestycji nie jest nam obcy. Od wielu lat obsługujemy duże, jak i te mniejsze inwestycje. Niezwykle bogata oferta oraz grono wykwalifikowanych pracowników pozwala nam obsługiwać inwestycje na najwyższym poziomie, zyskując zadowolenie naszych partnerów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności oraz zaopatrzeniu w różnorodny asortymentm, jak również w środki transportu, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych Klientów.

Oprócz wysokojakościowych produktów materiałów, dopasowujemy odpowiednie rozwiązania do każdej realizacji. Oferujemy pełną opiekę od samego początku współpracy.Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel: +48 41 346 48 00 wew. 121
e-mail: [email protected]

Służymy Państwu fachową obsługą w wyborze i decyzjach.

Masz pytania??? Zadzwoń do nas i porozmawiaj z jednym z naszych konsultantów lub wyślij maila.
800 703 048