800 703 048
Darmowa infolinia
O nas - Ogrzewacze Dafi

FORMASTER – firma z doświadczeniem

Producentem elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody Dafi jest polskie przedsiębiorstwo Formaster S.A., specjalizujące się w tworzeniu zaawansowanego technologicznie sprzętu do ogrzewania i uzdatniania wody kranowej. Fabryka, gdzie wyroby Dafi są projektowane i w całości wyprodukowane, mieści się w Kielcach. Firma zatrudnia około 240 specjalistów, posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, park maszynowy, laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych.

JAKOŚĆ I INNOWACJA

Naszym klientom zapewniamy wsparcie posprzedażowe, włączając w to gwarancję szybkiego serwisu, dostęp do informacji i porad. Przystępna cena, jaką gwarantujemy, to wynik wieloletniego rozwoju firmy, która jest obecnie samowystarczalna niemal w każdym aspekcie.

Użytkownicy ogrzewaczy Dafi nie płacą za sprowadzane z Chin półprodukty, montowane w Polsce, lecz za wyrób w 100% powstały w naszym kraju. Własne rozwiązania technologiczne pozwoliły zautomatyzować proces produkcji. Z kolei, aby spełniać najwyższe standardy, nasze wyroby badane są na wielu etapach – począwszy od surowców po produkt finalny. Celem marki Dafi jest poprawa komfortu życia naszych klientów i tworzenie perfekcyjnych rozwiązań dla domu, biura i przemysłu.
Masz pytania??? Zadzwoń do nas i porozmawiaj z jednym z naszych konsultantów lub wyślij maila.
800 703 048